O stránkách

webové stránky www.roskotova.cz jsme zřídili z důvodu efektivního informování členů SVD o aktuálním dění v našem domě (odečty, schůze, revize, kontejner, havárie vody apod.), o činnosti výboru, a také z důvodu zlepšení vzájemné komunikace.

Na stránkách se můžete seznámit s dokumenty:
Stanovy
Domovní řád
Kontakty
Energetický štítek domu

Návody  (indikátory tepla, domovní telefon)

případně si stáhnout vzory (plná moc na shromáždění, hlášení počtu osob, vyplnit formulář změna kontaktních údajů, apod.)

Po přihlášení na stránky (číslo bytu nebo e-mail a heslo) získáte přístup do neveřejných částí stránek SVD, např. dokumentů určených pouze pro členy SVD (zápisy ze shromáždění, zápisy jednání výboru, neveřejné informace jen pro členy společenství ap.), můžete kontaktovat výbor, zobrazit seznam členů SVD, apod. Tyto údaje uvidí pouze přihlášené oprávněné osoby, nikoliv ostatní uživatelé či návštěvníci stránek

Pokud nemáte přihlašovací údaje do neveřejné části web stránek, můžete o ně požádat pomocí odkazu „Registrace“ na stránkách u přihlašovacího okna, nebo přímo na stránce: https://www.roskotova.cz/novy-uzivatel/

Zapomenuté heslo si můžete nechat obnovit pod odkazem „Zapomenuté heslo“ pod přihlašovacím formulářem. Na email (shodný s kontaktním emailem) vám bude poslaný odkaz pro nastavení nového hesla. Heslo vám bude zaslané v dalším emailu.

Po přihlášení novým heslem si můžete heslo změnit na vlastní („Upravit profil“ pod „Přihlášený uživatel“ vpravo nahoře na stránce, „Nastavit nové heslo“, „Aktualizovat profil“)